Horari de l'assignatura Neurobiologia i neuropatologia molecular (36350) Grup A -T0
Descargar horario ICS Veure horari setmanal Horari complet curs 2023-24
Dia | Inici | Final | Lloc |
29/01/2024 (Dilluns) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
30/01/2024 (Dimarts) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
31/01/2024 (Dimecres) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
01/02/2024 (Dijous) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
05/02/2024 (Dilluns) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
06/02/2024 (Dimarts) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
12/02/2024 (Dilluns) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
13/02/2024 (Dimarts) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
14/02/2024 (Dimecres) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
15/02/2024 (Dijous) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
16/02/2024 (Divendres) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
19/02/2024 (Dilluns) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
20/02/2024 (Dimarts) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
21/02/2024 (Dimecres) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
22/02/2024 (Dijous) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
26/02/2024 (Dilluns) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
27/02/2024 (Dimarts) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
28/02/2024 (Dimecres) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
29/02/2024 (Dijous) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
04/03/2024 (Dilluns) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
05/03/2024 (Dimarts) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
06/03/2024 (Dimecres) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
07/03/2024 (Dijous) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
08/03/2024 (Divendres) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
11/03/2024 (Dilluns) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
12/03/2024 (Dimarts) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
13/03/2024 (Dimecres) | 16:30 | 17:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
14/03/2024 (Dijous) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
21/03/2024 (Dijous) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
25/03/2024 (Dilluns) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
26/03/2024 (Dimarts) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
09/04/2024 (Dimarts) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
10/04/2024 (Dimecres) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
11/04/2024 (Dijous) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
15/04/2024 (Dilluns) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
16/04/2024 (Dimarts) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
17/04/2024 (Dimecres) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
22/04/2024 (Dilluns) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
23/04/2024 (Dimarts) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
24/04/2024 (Dimecres) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
25/04/2024 (Dijous) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
29/04/2024 (Dilluns) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
30/04/2024 (Dimarts) | 15:30 | 16:30 | AULA B-2 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |